Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Monter

Firma: RECRA Moravia s.r.o. miejsce pracy: Frydlant nad Ostrawicą

Ogłoszenie numer: 8024580, z dnia 2023-02-28

Zespół RECRA składa się obecnie z kilku doświadczonych osobistości. Zajmują się głównie rekrutacją osób poszukujących pracy, niezbędną administracją oraz dbają o dobre relacje z osobami poszukującymi pracy oraz osobami już pracującymi pod naszą agencją.

Pracują w kilku regionach Czech i opiekują się pracownikami agencyjnymi z ponadstandardowymi usługami, doradztwem i sprawami osobistymi i starają się prowadzić ich we właściwym kierunku.

Poszukujemy kobiet i mężczyzn do produkcji pedałów hamulcowych dla klienta w Frýdlancie nad Ostravicí.

Monter

Miejsce pracy: Czechy, Frydlant nad Ostrawicą

Opis stanowiska

  • Produkcja i montaż na poszczególnych liniach roboczych
  • Przeprowadzanie kontroli produktów
  • Praca po 8 godzin

Wymagania

  • Punktualność
  • Chęć do pracy w systemie 3 jak i 2 zmianowym
  • Systematyczność

Oferujemy

  • 3800 zł. podstawa
  • 400 - 800 zł premia za normy
  • Ponadstandardowe dodatki za nadgodziny (400 CZK / dodatkowa zmiana)
  • Transport firmowy
  • Stabilna praca
  • Fajna drużyna
  • Opieka koordynatora

Transport zapewniamy:

  • Jastrzębie Zdrój
  • Wodzisław Śląski
  • Cieszyn