O nas

Pracaczechy.pl – Internetowa Baza Ogłoszeń

Pracaczechy.pl to portal, na którym znajdziesz ciekawe oferty zatrudnienia od agencji pracy i czeskich pracodawców.

Co warto wiedzieć o pracy w Republice Czeskiej?

Aby zacząć karierę w Republice Czeskiej, nie trzeba posiadać żadnych specjalnych zgód czy zezwoleń – jedyny wymóg stawiany przed przejeżdżającymi tam do pracy Polakami to potwierdzenie posiadania odpowiednich środków na utrzymanie. W Czechach tydzień pracy wynosi maksymalnie 40 godzin, a średnia pensja brutto – zgodnie z danymi na 2 kwartał 2020 r. – to w przeliczeniu na złotówki ok. 5815 zł. Zapotrzebowanie na pracowników zgłaszają zakłady produkcyjne – m.in. w przemyśle motoryzacyjnym, maszynowym, elektrotechnicznym – a także firmy IT, handlowe i wiele innych! Wybór jest szeroki, dlatego już dziś skorzystaj z Internetowej Bazy Ogłoszeń pracaczechy.pl i znajdź ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.

Jak szukać ofert pracy w Czechach?

Dzięki naszej wyszukiwarce w łatwy i bezpieczny sposób dotrzesz do zawsze aktualnych ogłoszeń i w kilka chwil wyślesz swoją aplikację. Niezależnie od tego, czy mieszkasz przy polsko-czeskiej granicy i szukasz pracy z dojazdem czy chcesz na dłużej osiedlić się w Pradze, Brnie, Pilznie lub innym czeskim mieście – sprawdź, jakie masz możliwości zawodowe.  

Na pracaczechy.pl przejrzysz ogłoszenia w konkretnej branży, znajdziesz oferty praktyk i staży, sprawdzisz, które propozycje cieszą się największą popularnością wśród kandydatów. Nie czekaj! Już dziś masz szansę znaleźć pracę w Czechach.


Pracaczechy.pl to darmowe internetowe pośrednictwo pracy

Korzystanie z pracaczechy.pl jest darmowe. Nie pobieramy opłat ani od osób poszukujących pracy, ani od pracodawców, którzy chcą zamieścić na naszej stronie ogłoszenie o pracę.