Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Serwisant / Mechanik rowerowy

Firma:  -Lovelec+ miejsce pracy: Czeski Cieszyn

 -Lovelec+to czeska marka rowerów elektrycznych z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Serwisant / Mechanik e-rowerów.

Serwisant / Mechanik rowerowy
Miejsce pracy: Czeski Cieszyn
Nr ref.: 737 01
Opis stanowiska:
  • naprawa i konserwacja rowerów
  • przygotowanie rowerów do sprzedaży
  • przeprowadzanie przeglądów okresowych
  • analiza problemu i scenariusze rozwiązań problemów technicznych
  • obsługa zleceń serwisowych z użyciem systemu ERP
  • kontakt z klientem
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie
Wymagania:
  • umiejętność napraw rowerów
  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu elektryki i elektroniki
  • umiejętność serwisowania podstawowych amortyzatorów typu RS Recon, SR Suntour xcr AIR
  • zdolności manualne oraz zmysł techniczny
  • doświadczenie w naprawie rowerów
  • prawo jazdy KAT. B
  • min. wykształcenie średnie
  • mile widziany podstawowy język angielski
  • gotowość i umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do nauki i chęć rozwoju
Oferujemy:
  • 25 dni urlopu
  • praca w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • zniżki na towary firmowe
  • aktywności integracyjne
  • praca przy serwisie producenta rowerów elektrycznych
  • wpływ na rozwiązania techniczne w kolekcji rowerów
  • praca z użyciem profesjonalnych narzędzi marki UNIOR i PARKTOOL oraz licznych narzędzi diagnostycznych
  • praca w nowym przestronnym miejscu z indywidualnym stanowiskiem pracy ( lokalizacja: Czeski Cieszyn )
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie ze stabilną i ugruntowaną pozycją na rynku polskim i czeskim.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-01-2023
Wyświetleń: 174