Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Key account manager - z językiem czeskim

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Roháčova 3339/5, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava

Ogłoszenie numer: 7176129, z dnia 2022-06-22

Klient portalu Praca.pl

  • Szukasz pracy, która naprawdę Cię zainteresuje? Praca, do której nie będziesz chodzić za karę? Chcesz zyskać możliwość pracy w międzynarodowym zespole, który będzie Cię na każdym kroku wspierać? Chcesz dowiedzieć się więcej o nowoczesnych inwestycjach i być do przodu z wiedzą? Chcesz budować dobre relacje z klientami i zyskać interesujące kontakty?
  • Jeśli choć raz odpowiedziałeś sobie TAK – SUPER! Już szykujemy Ci miejsce

Key account manager - z językiem czeskim

Miejsce pracy: Czechy, Roháčova 3339/5, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava

Opis stanowiska

  • BRAK NUDY! Ciekawe i różnorodne obowiązki pracy
  • Solidne szkolenie i seminaria w tematyce nowoczesnych inwestycji
  • Komunikacja i budowanie relacji z nowymi klientami
  • Opieka i wsparcie aktualnych klientów i rozwój inwestycyjnych relacji
  • Podstawowe prace administracyjne i prowadzenie agendy w systemie CRM

Wymagania

  • Przede wszystkim uśmiech od ucha do ucha
  • Świetną znajomość języka polskiego i języka czeskiego

  • Komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność i zdrową pewność siebie
  • Punktualność i wysokie ambicje
  • Chęć samorozwoju

Oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe + niestandardowy system prowizji
  • Nowoczesne biura w prestiżowej lokalizacji
  • Rozwój zawodowy i kariery
  • Mnóstwo bonusów (telefon, ubranie szyte na miarę, wyjazdy wakacyjne…)
  • Kartę Multisport
  • Okazjonalne wyjazdy służbowe za granicę
  • Szkolenia produktowe prowadzone przez doświadczonych kolegów