Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Asystent / Asystentka linii obsługi klienta z językiem polskim

Firma: ShipEx Logistic s.r.o. miejsce pracy: Beno

Jsme česká společnost, která věří v dynamické a motivující startupové prostředí a skvělou firemní kulturu zaměřenou na inovace, vynikající služby zákazníkům a spokojený tým.

ShipEx nabízí velmi kvalitní služby v oblasti pozemní a letecké dopravy. Rychlá a spolehlivá přeprava balíků, palet, dopisů a zásilek od domu k domu. Jsme pyšní na kvalitu našich služeb a individuální přístup k našim klientům. Dokážeme najít nejlepší logistická řešení.

Asystent / Asystentka linii obsługi klienta z językiem polskim
Miejsce pracy: Beno
Opis stanowiska:
  • Vyřizování příchozích hovorů od současných i potenciálních zákazníků na pasivní telefonní lince
  • Administrativní práce související s hovory a požadavky zákazníků
  • Poskytování komplexních informací o nabízených produktech a službách
  • Zpracování dotazů zákazníků
  • Komunikace s logistickými partnery
  • Řešení neočekávaných situací a přepravních událostí
Wymagania:
  • Vynikající znalost mluvené i psané češtiny a polštiny
  • Znalosti uživatelů související s prací na počítači
  • Vynikající pravopisný a stylistický výraz
  • Perfektní orientace na internetu
  • Svědomitost, samostatnost, schopnost pracovat v týmu
  • Vítáme také zkušenosti s prací v call centru
Oferujemy:
  • Náš tým je plný aktivních lidí, kteří mají naši maximální podporu.
  • Plně vybavené kanceláře v samém centru Brna s výhledem na Zeleninový trh. Kancelářské zázemí je vybavením přímo v centru Brna s výhledem na Zelný trh.
  • Kompaktní pracovní tým s přátelskou atmosférou. Vaši kolegové vám vždy rádi poradí a pomohou vyřešit problémy.
  • Nabízíme HPP (pracovní smlouva) na dobu neurčitou a 5 týdnů dovolené.
  • Jsme rostoucí společnost. Vyvíjíme se a každý člen našeho týmu se vyvíjí s námi.

  • Roční bonus na základě 3 let služby ve výši 30 000 Kč.
  • Sleva na kartu Multisport, sleva na služby společnosti.
  • Káva a voda na pracovišti jsou samozřejmostí.
S h

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-10-2021
Wyświetleń: 663