Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Operator / Operatorka Maszyn

Firma: Randstad s.r.o. miejsce pracy: Kopřivnice

Ogłoszenie numer: 6609108, z dnia 2022-02-28

Operator/ka w kopřivnice (czechy), bonus 20 000 czk, możliwość zakwaterowania lub transport z pl!

Operator / Operatorka Maszyn

Miejsce pracy: Czechy / Kopřivnice

Opis stanowiska

Czy szukasz pracy w Czechach w tych trudnych czasach? Mamy pracę dla Ciebie i to z BONUSEM REKRUTACYJNYM w wysokości 20 000 CZK! Możesz oczekiwać wynagrodzenia do 25 500 CZK, zapewnimy Ci bezpłatny dojazd do pracy z Polski lub oferujemy zakwaterowanie! Masz dość gotowania? Możesz zjeść u nas wspaniały obiad za jedyne 25 CZK. Otrzymasz również wiele innych korzyści, takich jak fizjoterapia, możliwość uprawiania sportu i rekreacji, finansowy udział w wynikach ekonomicznych firmy itp.

Co na Ciebie czeka?

Praca w nowoczesnym, czystym i przyjemnym otoczeniu w firmie produkcyjnej, która wyrabia komponenty dla takich producentów samochodów jak Audi, Volvo, BMW i Mercedes.

Nie masz doświadczenia w pracy na produkcji? Nieważne! Chętnie nauczymy Cię wszystkiego. Jeśli masz już doświadczenie, zaproponujemy Ci bezpośrednie zatrudnienie w firmie.

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?

Poszukujemy rzetelnych i odpowiedzialnych pracowników, którzy są gotowi do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany, 8-godzinny czas pracy, regularna rotacja - rano, po południu, w nocy).

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • możesz zarobić 25 500 CZK brutto miesięcznie (pensja z dodatkami)
  • otrzymasz bonus rekrutacyjny w wysokości 20 000 CZK!
  • otrzymasz premię przed świętami i przed Bożym Narodzeniem w wysokości 15 000 CZK plus udział w zysku firmy
  • Opieka polskiego koordynatora - wszystkie informacje w języku polskim (broszury informacyjne, umowy itp.)
  • oferujemy Ci transport z Polski lub zakwaterowanie
  • w przypadku zakwaterowania oferujemy bezpłatny dojazd do pracy z kierunków (Rožnov p. R., Frenštát p. R., Nový Jičín, Příbor)
  • w przypadku dojazdu we własnym zakresie, oferujemy na transport kwotę do 1 125 CZK
  • nie musisz się martwić o to, co ugotujesz, po prostu idziesz do stołówki, gdzie możesz zjeść pyszny obiad za 25 CZK (zupa, danie główne, sałatka)
  • pracę możesz zacząć od zaraz

Czy lubisz ćwiczyć i być rozpieszczany? Jest możliwość korzystania z ćwiczeń jogi, stabilizacji spiralnej w promocyjnych cenach lub możliwość bezpłatnych wizyt u naszego fizjoterapeuty.

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-02-2022
Wyświetleń: 303