Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik montażu (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Mladá Boleslav

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik montażu (m/k)
Miejsce pracy: Mladá Boleslav
Nr ref.: MAG/CZE/0621
Obowiązki:
  • montaż elementów przy linii produkcyjnej.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • chęć relokacji do Czech (Mladá Boleslav),
  • dojazd we własnym zakresie do miejsca pracy: Mladá Boleslav - Czechy,
  • aktualny dowód tożsamości.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat z pełnym pakietem ubezpieczenia zdrowotnego i socjalnego,
  • średnie wynagrodzenie ok 31 000 kc / brutto miesięcznie,
  • atrakcyjne bonusy: m.in. po 3 miesiącach pracy bonus w wysokości 5 000 kc, po pół roku 7 000 kc,
  • dodatki za pracę na popołudniowych zmianach, nocnych, weekendowych, wydajnościowe i wiele innych!
  • darmowe zakwaterowanie w pobliżu firmy,
  • bony żywieniowe,
  • urlop 25 dni,
  • możliwość rozwoju, wzięcia udziału w kursach zawodowych.
T h